Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 80/60/12 mm, 55g | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
0,99 €
1,21 € |
| Cena s DPH |
1,22 €
1,49 € |
| Ušetríte | 22% / 0,27 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 55 g/m2 |
| Návin | 43 metrov |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 80 mm |
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.