Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termoobal Standing 4 mm | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 47,55 € |
| Cena s DPH | 58,49 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Fellowes |
| Počet kusov v balení | 100 kusov |
| Množstvo v balení | 100 KS |
| Formát | A4 |
| Hrúbka | 4 mm |
| Kapacita viazania | 33-43 mm list |
| Materiál | kartón 200 g s PVC |
|
|
Viacfarebné pero BIC 4 Colours 3+1HB
|
1× |
8,29 € |
|
|
Minerálna voda Mitická sýtená 6 x 1,5 ℓ
9 g
|
1× |
3,76 € |
|
|
Zálohový obal
|
6× |
0,90 € |
|
|
Odpadová nádobka Dell NTYFDC pre C2660dn/C2665dnf/C3760n/C3760dn/C3765d
|
1× |
25,49 € |
| Spolu s DPH | 38,44 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.