Popis produktu
Vešiakové a šatníkové steny radu Hobis. Vzhľad je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku v kancelárii. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | jelša |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hĺbka | 12 cm |
| Počet políc | 1 |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Stojan Dahle 718 k rezačke DAHLE 848
16 g
|
1× |
369,00 € |
|
|
Minerálna voda MATTONI ochutená - citrón sýtená 6 x 1,5l
9 g
|
1× |
12,99 € |
|
|
Zálohový obal
|
12× |
1,80 € |
|
|
Toner Sharp MX-36GTBA pre MX-2610N/2640N/3110N/3140N/3610N/3640N black (24.000 str.)
|
1× |
49,99 € |
|
|
Konferenčný stolík SR 30, p. 60 cm, v. 60 cm, tvrdené mliečne sklo, kovová podnož chróm
11 g
|
1× |
316,11 € |
|
|
Toner Sharp MX-23GTYA pre MX-2010U/2310U/2614N/3111N/3111U/3114N yellow (10.000 str.)
|
1× |
53,49 € |
|
|
Minerálna voda MATTONI ESENCE jemne sýtená Pomaranč 6 x 1,5 ℓ
9 g
|
1× |
10,15 € |
| Spolu s DPH | 813,53 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY