Popis produktu
Vešiakové a šatníkové steny radu Hobis. Vzhľad je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku v kancelárii. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | orech |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hĺbka | 12 cm |
| Počet políc | 1 |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON185007 | Nie je na sklade | 92,00 € s DPH |
|
|
Stojan pod notebook Designer Suites
1 g
|
1× |
33,98 € |
|
|
Pauzovací papier Canson, rolka 0,9x20 m, 90/95 g
1 g
|
1× |
88,99 € |
| Spolu s DPH | 122,97 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.