Popis produktu
Závesná polica na stenu radu Hobis. Vzhľad police je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku v kancelárii. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON120508 | Nie je na sklade | 151,78 € s DPH |
|
|
Stojan Dahle 718 k rezačke DAHLE 848
16 g
|
1× |
369,00 € |
|
|
Skartovačka Dahle ShredMATIC 300
21 g
|
1× |
542,22 € |
|
|
Konferenčný stolík SR 40, p. 60 cm, v. 45 cm, tvrdené mliečne sklo, kovová podnož chróm
24 g
|
1× |
313,65 € |
| Spolu s DPH | 1 224,87 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.