Popis produktu
Závesná roletová skriňa. Vzhľad skrine je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku Vo vašej kancelárii. POZOR, dodávame ju iba so sivou roletou! Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 3 |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | závesná |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON145009 | Nie je na sklade | 442,06 € s DPH |
|
|
Poštové obálky C6 Cygnus s páskou, potlač 500 ks
3 g
|
1× |
44,99 € |
| Spolu s DPH | 44,99 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Toaletný papier 2-vrstv. TORK SmartOne Mini biely T9 (12 ks)
59,45 € 74,49 €
Skladom (73 bal)
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.