Popis produktu
Závesná roletová skriňa. Vzhľad skrine je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku vo Vašej kancelárii Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | buk |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 3 |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | závesná |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON014002 | Nie je na sklade | 442,06 € s DPH |
|
|
Post-it index úzky, klasické farby, 12,5x43 mm, zvýhodnené balenie 4+2
|
1× |
44,99 € |
|
|
Poštové obálky C5 ELCO s páskou, okienko vpravo, 100 ks
|
1× |
30,49 € |
|
|
Samolepiaci bloček Donau neónový 38x51 ružový/3ks
|
1× |
1,80 € |
|
|
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 101x101 žltý linajky
|
1× |
16,49 € |
| Spolu s DPH | 93,77 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.