Popis produktu
Závesná roletová skriňa. Vzhľad skrine je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku vo Vašej kancelárii Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | dub |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 3 |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | závesná |
| Uzamykanie | |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Odkladacia mapa OM 253 Ekonomik ružová 50ks
1 g
|
1× |
18,45 € |
|
|
Vrecká s rýchlouzáverom 300 x 400mm 100ks
|
1× |
11,99 € |
|
|
Dierovačka Q-CONNECT na 20 listov sivá/zelená
|
1× |
13,32 € |
|
|
Úchytka na káble CAVOLINE CLIP 1 čierna
|
1× |
5,29 € |
|
|
Zvýrazňovač STABILO GREEN BOSS Pastel pastelová ružová
|
1× |
1,89 € |
|
|
Kalkulačka DONAU TECH K-DT2085 vrecková čierna
|
1× |
3,79 € |
|
|
Stojan na časopisy Esselte Europost VIVIDA čierny
|
1× |
8,00 € |
|
|
Drôtové hrebene GBC Multibind 21kr.12mm biele
|
1× |
76,49 € |
|
|
Bolsius Sklo 68x80mm Sobi a cezmína, vonná sviečka
|
1× |
2,25 € |
|
|
LAVON čistič na gril s rozprašovačom 750 ml
|
1× |
5,79 € |
| Spolu s DPH | 147,26 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY