Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Stolová nadstavba Hobis, 80x30x24 cm, jelša | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 73,10 € |
| Cena s DPH | 89,91 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 24 cm |
| Farba | jelša |
| Výška | 30 cm |
| Počet políc | 1 |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.